Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů

Mediální partneři

Motorkáři.cz

Nejnavštěvovanější český motocyklový web s měsíční návštěvností 700 000 reálných uživatelů. Na serveru je registrováno bezmála 200 000 motorkářů, kteří pravidelně web navštěvují, čtou cestopisy, diskutují ve fórech a hledají informace. Během cesty, zde bude pravidelně zveřejňován cestopis z každé navštívené země.

www.motorkari.cz


Motoride-logo-1280px

 

 

Motocyklový portál nejen pro slovenské motorkáře. Měsíční návštěvnost činní 116 000 uživatelů. Do magazínu budeme přispívat pravidelnými cestopisy o naší cestě.

www.motoride.sk


Country radio

 

 

 

 

COUNTRY RADIO je soukromá rozhlasová stanice, která vysílá již od roku 1991. a řadí se mezi nejúspěšnější regionální rádia. Uslyšíte nás v pořadu Moje hobby během doby a to před cestou a po jejím ukončení.

www.countryradio.cz


Radio Wave

 

 

Rádiová stanice s poslechovostí 16 000 občanů týdně, zejména z řad mladší populace. Maximum odvysílaných rozhovorů je následně volně ke stažení z webu rádia. O projektu Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů uslyšíte před i po cestě v pořadu Casablanca.

www.wave.cz


Kolama dolu

 

 

 

 

Kolama dolu je unikátní internetový projekt, který každý týden přináší nové rozhovory s cestovateli. Každý díl si poslechne 4000 posluchačů a my se s nimi budeme pravidelně dělit o zážitky z cest z každé navštívené země.

www.kolamadolu.cz


Magazin_MotoRoute_cestovani_a_motocykl_logo_obrazek

 

 

Jediný český časopis zaměřený na moto cestování. Vychází ve dvouměsíčních intervalech.. Během naší cesty se v každém čísle dočtete o nových zážitcích z Jižní Ameriky.

www.motoroute.cz


ČMN

 

 

ČMN – České motocyklové noviny, nejčtenější motocyklové periodikum v
České republice, vychází každých čtrnáct dní v nákladu 26 000 výtisků. O naší cestě se zde dočtete hlavně o Jawa klubech v Jižní Americe a zajímavostech, které nás potkali.

www.cmn.cz


iDnes.cz

 

 

Jeden z nejznámějších českých informačních portálů. Denní návštěvnost činní 224 000 reálných uživatel. V sekci cestování budeme sdílet rozhovory s krajany z jednotlivých zemí.

www.cestovani.idnes.cz


Hedvábná stezka

 

 

Hedvábná stezka je nejnavštěvovanější cestovatelský portál v České republice. Web navštěvují zejména čtenáři s nadprůměrnými příjmy a vzděláním. Měsíčně web navštíví přes 130 000 unikátních čtenářů. Přispívat budeme články o krajanech a navštívených zemích.

www.hedvabnastezka.cz


zivot-na-cestach

 

 

Internetový portál s návštěvností přes 11 000 uživatelů měsíčně, kteří se zajímají o cestování. Uveřejňovat zde budeme zážitky z cest, doplněné o zajímavé fotografie.

www.zivotnacestach.cz


kolemsveta

 

 

 

Největší cestovatelský festival v České republice, který navštěvuje více než  2000 návštěvníků během dvou dnů. I my se zde podělíme o svá zážitky z cesty na Jawě Jižní Amerikou.

www.kolemsveta.cz


wildcampingtips-360

 

 

 

 

Na WCTips budete moci sledovat, kde všude jsme spali. Je to skvělý portál s tipy na divoké kempování.

www.wctips.net